KONST / Litografier / Färglitografi 15086216
nr 1508 6216
Hilding Linnqvist
(1891-1984), Sverige
Signerad, numrerad 113/125. Färglitografi, bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 46x51 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:58:36
6/12 14:19:19
Hilding Linnqvist
Läs mer om Hilding Linnqvist